Eğitim

Aktif Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak senelerdir belirli bir Konsept geliştirme hedefi ile planlı bir şekilde düzenlediğimiz uluslararası enstitü programları (OMT,OSTEOPATİ,KPM,FİZYOLOJİ)  bünyesinde ana temellerden birisi olan.( PSİKO-NÖRO –İMMUNOLOJİ )PNİ Konseptini de sizlerle paylaşmaktan gururluyuz.

Tüm dünyada son senelerde Bütüncül yaklaşım çerçevesinde hastalar ve sağlık kurumları uzmanlaşma ve daha kaliteli bilimsel tedaviler sunmaya başlamışlardır.Bunlar KOMPLEX ve ya KOMPLEMENTER TERAPİ ler diye adlandırmaktadırlar.

Bu konuda çok fazla tıp hekimi ve az sayıda Fizyoterapist çalışmaktadır.Kurum olarak ana hedefimiz mesleki bilgi ve becerileri dahada ileri götürecek bilimsel terapiler ve kurumlarla çalışarak Avrupada söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Bütün bunları yaparken kendime ait bir konsept geliştimek tek hedefimdi.

Bu konsepti sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. BİYOLOJİK-FONKSİYONEL TERAPİ KONSEPTİ.

Tüm bu kurslar bu konseptin ana temel direklerinin bazılarını oluşturmaktadır.

Bu konuda dünyaca konularında ünlü araştırmacılar Max Zussman,Frans v.d.Berg,D.Oetmeir,Udo Wolf gibi insanların bu projeye destek vermeleri ayrıca beni mutlu etmektidir.

Sonuç olarak  BİYOLOJİJ FONKSİYONEL TERAPİ KONSEPTİ bünyesinde uzun senelerdir ayrı ayrı çalıştığımız tüm enstitü proğramları içinde PNİ de önemli bir yer tutmaktadır.

 

TÜM HEDEF, HERŞEY BİRYANA HASTAYA  ; EFEKTİF –VERİMLİ-BİLİMSEL-EKONOMİK TEDAVİ sunmaktır.Hastalık yoktur HASTA  vardır bilinciyle tüm meslektaşlarımıza saygılar sunarım.

FZT .Suat Dülger